Leave Your Message
01020304

За насЗА НАС

Yangzhou Zenith Lighting Co., Ltd. е основана во 2011 година, лоцирана во градот Јангжу, кој е познат по „базите за производство на улично светло во Кина“, Како еден од водечките кинески производители на надворешно осветлување и како професионална фабрика, ги снабдуваме сите видови на сончево улично светло, LED улично светло, интегрирано соларно улично светло, Сите во едно соларно улично светло, семафор, светло за високо јарбол, градинарска светлина, светло за поплавување, соларен панел, добредојде во посета на сите клиенти.

Прочитај повеќе

ПРИМЕНАПРИМЕНА

НАЈНОВ ПРОИЗВОДНАЈНОВ ПРОИЗВОД

Светлина за поплави со LED поплави во фабрика за Кина
10M China Factory 80w Сплит соларна улична светлина
60w Фабрички добро „Сè во едно соларно улично светло“.
185W Ik08 Кина LED улично светло
Семафор на ЛЕД рампа со соларна енергија во Кина
НАЈНОВО
ВЕСТИ
НАЈНОВО
ВЕСТИ
ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ ВЕСТИ